kostka brukowa
Ziel-bruk
Nasze produkty

Do pobraniaNowości/Promocje
Certyfikaty

Rzetelna firma

TX    Fair play

Nasze dobrePROJEKT TYLKO 1 ZŁJak otrzymać PROJEKT TYLKO 1 ZŁ?


KONCEPCJE PROJEKTOWE WYKONYWANE SĄ WYŁĄCZNIE W OPARCIU O WYBRANE* PRODUKTY ZIEL-BRUK® DLA POWIERZCHNI BRUKOWEJ MINIMUM 100 m2 LUB ŁĄCZNEJ WARTOŚCI ZAMÓWIENIA MINIMUM 7 500 ZŁ BRUTTO. *szczegóły w Formularzu Zamówienia Projektu

ABY OTRZYMAĆ "ROJEKT TYLKO 1 ZŁ" NALEŻY UDAĆ SIĘ DO PUNKTU SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ZIEL-BRUK®

Lista Punktów Sprzedaży dostępna pod adresem: http://zielbruk.pl/index.php?show=maps)


ETAP I – ZEBRANIE INFORMACJI


 • Wypełnić i podpisać Formularz Zamówienia Projektu. Formularz to bardzo ważne informacje dla projektanta. Informacje zawarte w formularzu powinny być przemyślane.

Formularz Zamówienia Projektu znajduje się pod adresem: http://www.zielbruk.pl/UserFiles/File/formularz_zamowienia_projekt_od_ziel-bruk.pdf

 • Wnieść opłatę na poczet wykonania PROJEKTU w wysokości 600 zł brutto na wskazane konto w Formularzu Zamówienia Projektu. Należy pamiętać aby dołączyć potwierdzenie wpłaty do Formularza Zamówienia Projektu.
 • Do formularza należy dołączyć następujące załączniki:
  • Rzut parteru, plan zagospodarowania terenu z umieszczeniem budynku na działce  oraz zaznaczyć skrzynki prądowe/gazowe itp. jeżeli znajdują się one na linii projektowanego ogrodzenia lub nawierzchni (ksero projektu budowlanego).
  • Zdjęcia budynku z każdej strony stojąc na granicy działki/ogrodzenia  lub w przypadku projektu ogrodzenia stojąc w odległości pozwalającej objąć całe ogrodzenie, które ma być zaprojektowane wraz z budynkiem (łącznie maksymalnie 6 zdjęć cyfrowych w formacie JPG o minimalnej rozdzielczości 3000x2000 pikseli).
  • Dodatkowe informacje i propozycje szkice przygotowane przez Klienta.
  • Potwierdzenie wniesienia opłaty za PROJEKT w wysokości 600 zł brutto.
 • Formularz ze wszystkimi załącznikami dostarczyć do Punktu Sprzedaży, w którym będzie realizowane zamówienie produktów ZIEL-BRUK®.

ETAP II – PROJEKTOWANIE


 • Po otrzymaniu wszystkich dokumentów odbywa się spotkanie z Projektantem.
 • Po wszystkich ustaleniach z projektantem Klient otrzyma jedną propozycję aranżacji swojej posesji. Do otrzymanej propozycji projektu można jednorazowo nanieść max. 3 korekty.
 • Po uwzględnieniu wszystkich modyfikacji Klient otrzyma PROJEKT w postaci koncepcji aranżacji nawierzchni lub ogrodzenia wraz ze specyfikacją materiałową w formie elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail.
 • Termin wykonania projektu - prace projektowe mogą trwać od 2 do 4 tygodni od momentu pobrania wymiarów rzeczywistych na posesji Klienta. W okresie wiosenno-letnim ze względu na natężenie prac terminy mogą ulec wydłużeniu.

ETAP III – REALIZACJA


 • Należy dokonać zakupu wyrobów zgodnie z projektową specyfikacją materiałową nie dalej niż 120 dni od momentu wpłaty zaliczki na projekt. Zamówienie należy złożyć na Druku Zamówienia Produktów dostępnym pod adresem: http://www.zielbruk.pl/UserFiles/File/druk_zamowienia_ziel-bruk.pdf
 • Klientowi zostanie udzielony Rabat w kwocie 599 zł brutto. Kwota ta zostanie przekazana Klientowi przelewem na wskazane konto najpóźniej 14 dni po otrzymaniu potwierdzenia podpisania FV Korygującej.

 

KONTAKT W SPRAWIE PROJEKTU

PROJEKTANT o. Zielona Góra ZIEL-BRUK. MAKAREWICZ - T: 506 689 710, T: 516 140 975 / E: projekt.ploty@zielbruk.pl

PROJEKTANT o. Gorzów Wielkopolski ZIEL-BRUK Sp. z o.o. - T: 504 292 261 / E: projekt.gorzow@zielbruk.pl

 

Copyright by ZIEL-BRUK 2015                                                                                                                                               Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl