kostka brukowa
Ziel-bruk
Nasze produkty

Do pobraniaNowości/Promocje
Certyfikaty

Rzetelna firma

TX    Fair play

Nasze dobreAktualności


Skała Lubuska czyli jak stworzyć ogród marzeń
2017-08-23 11:40:56 / Komunikaty
   

Piękny ogród jest chyba marzeniem każdego. Ale ogród to nie tylko piękne rośliny, to także aromatyczna kawa na pięknym tarasie, to teren zagospodarowany elementami małej architektury ogrodowej, to także inne użyteczne elementy ogrodu jak ławki, ścieżki, palisady, gazony, miejsce do grillowania i biesiadowania z najbliższymi i przyjaciółmi.

A wszystko to po to, by było nam wygodnie i by podkreślić urodę zieleni wokół nas, by na chwilę zatrzymać czas. Dlaczego nie? Jeśli możemy spełnić marzenie – zróbmy to.

Czasem to łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy przyjechać do Ogrodu Wystawowego firmy ZIEL-BRUK® w Płotach k/Zielonej Góry, podpatrzeć innowacyjne i niekonwencjonalne rozwiązania stosowane w ogrodach i zastosować je u siebie. Projektanci ZIEL-BRUK® doradzą jak skomponować ogród i dobiorą produkty.


Lubuska marka ZIEL-BRUK® kolejny raz zaskakuje, bo ZIEL-BRUK® jako lider w swojej branży, proponuje kompleksowe rozwiązania do ogrodu z zastosowaniem innowacyjnych produktów. By ogród był piękny musi być dobrze skomponowany, a piękne gotowe propozycje wyrobów ze Skały Lubuskiej idealnie się do tego nadają.

 

Stosowanie w ogrodzie zbyt wielu różnych materiałów powoduje wrażenie „nadmiaru”, „przeładowania”, bo w ogrodzie „mniej znaczy więcej”. Zatem warto zdecydować się na Skałę Lubuską. Program Skała Lubuska to grupa elementów o wyglądzie pięknej naturalnej skały, a zastosowane w niej kruszywa odbijają światło, co dodaje ogrodowi tajemniczości. Elementy Programu Skała Lubuska wyglądają szczególnie atrakcyjnie przy punktowym oświetleniu.


Program Skała Lubuska składa się z produktów na zewnątrz takich jak Ogrodzenia, Murki Oporowe, które szczególnie polecamy przy skarpach, doskonale komponującymi się z Palisadami i innymi elementami małej architektury ogrodowej. Ponadto oferujemy Schody, Ściany, Elewacje, a także dekoracyjne elementy ścienne jak SL Płytki Ścienne, które można położyć na cokole budynku, widocznym przecież w ogrodzie. Płytki mogą być położone również we wnętrzu, np. na kominku, na ścianie i w innych miejscach, które mają zwrócić naszą uwagę.


Zaletą tych produktów jest łatwość montażu. W zależności od rodzaju produktu, wystarczy użyć zaprawy klejowej bądź ułożyć je po prostu na sobie. Pustaki Skarpowe Skała Lubuska, zawdzięczają swą innowacyjność poprzez montaż na sucho, bez użycia zaprawy klejowej, a specjalnie zaprojektowany kształt z tylną wypustką, zapewnia odpowiednią stateczność skarpy.


Spełniajmy swoje marzenia! Jeśli nie teraz, to kiedy? Chcemy podzielić się naszymi pomysłami, więc zapraszamy do Ogrodu Wystawowego w Płotach/Zielonej Góry, otwartego zawsze i dla każdego! 


Copyright by ZIEL-BRUK 2015                                                                                                                                               Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl