kostka brukowa
Ziel-bruk
Nasze produkty

Do pobraniaNowości/Promocje
Certyfikaty

Rzetelna firma

TX    Fair play

Nasze dobreAktualności


ZIEL-BRUK® Przedsiębiorstwem Fair Play
2017-11-28 09:30:55 / Komunikaty
   

Firma ZIEL-BRUK MAKAREWICZ po raz kolejny "Przedsiębiorstwem Fair Play"! W Warszawie odbyła się XX już edycja programu, który promuje etykę w biznesie, uczciwość i rzetelność. Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się 24 listopada w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach EXPO XXI w Warszawie. Złoty Laur i Certyfikat odebrał w imieniu firmy Dyrektor Wojciech Budynek.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” to certyfikat, który już od 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz buduje zaufanie do firm, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami. 

Współcześni przedsiębiorcy coraz większą wagę przywiązują do terminowości, przejrzystych umów, wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy. Społecznie odpowiedzialny biznes, który stał się trendem wśród firm, to przede wszystkim etyczne postępowanie na co dzień w relacjach z pracownikami, klientami i kontrahentami.

Takie wartości promuje Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”– organizator programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.


Copyright by ZIEL-BRUK 2015                                                                                                                                               Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl